CAŁY TEN STRAUSS

opis

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatora koncertu "Cały ten Strauss.." informujemy, że z przyczyn od niego niezależnych, koncert zaplanowany na 13 marca w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, zostaje przeniesiony na inny termin. Aktualnie trwają prace nad ustaleniem możliwego najbliższego terminu. W ciągu kilku najbliższych dni, poinformujemy Państwa o nowej dacie koncertu.

Bilety, które Państwo zakupili zachowują ważność. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 61 679 27 27 lub adresem biuro@sollus.pl

Przepraszamy za niedogodności.

Z wyrazami szacunku,

Biuro Obsługi Widza


____

Cykl „Historie muzyką pisane" to najlepszy sposób na zakochanie się w muzyce klasycznej...


Już 13 marca 2019 zapraszamy na cudowną podróż do magicznego Wiednia czasów Straussów! Koncert „Cały ten Strauss..” to pierwszy z cyklu koncert poświęcony największym kompozytorom świata w ramach projektu „Historie muzyką pisane”, który jest cyklem koncertów, których łącznikiem jest osoba Sławomira Pietrasa, wybitnego polskiego działacza kulturalnego, dyrektora naczelnego wielu polskich teatrów operowych oraz popularyzatora opery i baletu.

Podczas koncertu usłyszą Państwo najwspanialsze kompozycje rodziny Straussów. Nie zabraknie pięknych znanych na świecie walców oraz polek, wszystko to okraszone słowem i dowcipem Sławomira Pietrasa. Na scenie w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego wystąpią wybitni soliści teatrów operowych: Joanna Horodko (sopran) oraz Marek Szymański (tenor). W programie usłyszą Państwo między innymi najpiękniejsze walce „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Opowieści lasku wiedeńskiego”, „Wiedeńska krew”, „Odgłosy wiosny”, „Róże południa”, słynne polki „Pizzicato Polka”, „Trisch -Trasch”, a także utwory, które uwielbia publiczność na całym świecie „Wielka sława to żart” z Barona Cygańskiego czy słynny „Duet z zegarkiem” z „Zemsty nietoperza”.


Zapraszamy na niemal dwugodzinną wycieczkę do Wiednia rodziny Straussów.


Lokalizacja

Rezerwacje

e-mail: sprzedaz@tixer.pl
tel: 61 679 27 27

3
podsumowanie

wybierz bilety na CAŁY TEN STRAUSS

Razem:
0
PLN

dane i płatność
Wprowadź kod dostępu /
Enter the entry code


    Dla wybranych elementów zamówienia nie posiadamy adekwatnej formy dostawy. Prosimy zmodyfikować swoje zamówienie.

polecane wydarzenia